iknv.fi

Ilmoittautuneet 2017

 

Seitsemisen polkujuoksuun ilmoittautuneet 

Miehet 20 km kilpa:
701 Esa Honkonen Äänekosken Huima 
702 Juuso Hakala Turun Urheiluliitto  
703 Alpi Tolvanen  
704 Jari Jylhä Tampere Trail Running  
705 Timo Salonen Helsingin Latu  
706 Jaakko Ylisipola Trailrunning.fi  
707 Henri Taanila Nouski  
708 Tero Linnainmaa Kaupin tila  
709 Harri Räty Hiidenkiertäjät 

710 Topi Anjala Koovee

Naiset 20 km kilpa:
751 Säde Sallinen  
752 Silja-Elisa Laitonen  
753 Tarja Ahola Ikaalinen  
754 Maj Lindholm-Riitijoki Tampere  
755 Anna-Kajsa Lall IF Femman  
756 Johanna Alakerttula  
757 Elina Pihlaja  
758 Aino Ojanen  
759 Heidi Haapasalo Tampereen Pyrintö  
760 Heidi Yrjölä   
761 Anu Vuori Tampere   
762 Mervi Silvola Kauhajoen Maratoonarit   
763 Jenni Joensuu-Partanen Tampere Trail running  

Miehet 20 km kunto:
801 Sami Honkanen  
802 Juha Pentinlehto  
803 Santtu Länsipuro  
804 Ernesti Akkanen  
805 Anssi Kukkonen Aitoon Nylkyt  
806 Juha Mäkelä Akaa  
807 Tomi Harju  
808 Mikko Saastamoinen Kumura  
809 Jukka Kinnari Suunta Jurva  
810 Erkki Ylikoski Hervannan Dynamo  
811 Joni Isorinne Eräs seura  
812 Jarno Laitinen  
813 Marko Niemelä Paha Rasti  
814 Timo Saaranen Ikaalinen  
815 Hannu Turpeinen  
816 Janne Penttilä  
817 Sami Penttilä  
818 Sami Rusanen Juurikkalahden Kiri  
819 Juha Lehtimäki Sunnuntailenkkeilijät  
820 Tapio Vesa  
821 Lauri Malmi  
822 Markus Ilva Team Rahola  
823 Pasi Pekkanen 
824 Lauri Myllymaa 

825 Marko Drugge Tampereen juoksijat

826 Henri Ruokostenpohja

Naiset 20 km kunto:

851 Tarja Bonde Jensen Ylen HiJun 

852 Tiina Juhola  

853 Eeva Boman  
854 Sirpa Launis  
855 Kirsi Brück  
856 Satu Riihijärvi Outdoor Siskot  
857 Kati Rantanen Jämsänkoski  
858 Kaisa Kuparinen  
859 Leena Kyrönviita 
860 Anne Räikkälä  
861 Mervi Ristola  
862 Marika Vanhatalo  
863 Anette Salo  
864 Viivi Halme Rajan Urheilijat  
865 Aino Hilliaho Jyväskylä  
866 Sini Laari Turku  
867 Eeva-Maija Turpeinen  
868 Sirpa Walker  
869 Emma Haaja  
870 Meeri Hyvönen  
871 Satu Ojala  
872 Lina Van Aerschot  
873 Lotta Vähä-Ypyä Saunamäen sompaveikot  
874 Mari Järvinen Team Rahola  
875 Henna Värikoski Team Rahola  
876 Elina Pohjoisaho Nokia  
877 Johanna Lindell Nokia  
878 Minna Nurro Team Rahola  
879 Sari Lintula Marathonkoulu Pori  
880 Heidi Virtanen 

881 Noora Miettinen 
882 Ida-Maria Otonkorpi 

883 Maiju Oksanen Nouski

884 Nora Ruokostenpohja

Miehet 10 km kunto:

902 Mikko Toivo Poratien panostajat 

903 Erik Unger 12 v. Kanada 
904 Aleksi Leminen 
905 Jyri Hänninen Tampereen Maratonklubi 
906 Sami Alanko 
907 Markku Rautanen Hämeenlinna 
908 Eelis Wiberg 13 v. Hämeenlinnan Uimaseura 
909 Samu Pehkonen Vehmaisten Urheilijat 
910 Oula Kerkelä 
911 Jarkko Liuha Kankiveikot 
912 Jukka Liuha Kainuun Rastiviikko 
913 Jari Ala-Sankila Eräpirkat 

914 Heikki Viljanen Nouski

Naiset 10 km kunto:
931 Eveliina Kaitainen Nokia 
932 Pauliina Mattinen 
933 Kerttu Liukkala
934 Jessika Stenman Levottomat jalat 
935 Kaisa Tolvanen 
936 Leena Forma
937 Mari Kuuttila 
938 Marja Käkelä 
939 Eliisa Vainikka 
940 Netta Rajamäki Kaupin tila
941 Titta Wiberg Tawastia Trail Club 
942 Annika Polvi Marathonkoulu Pori 
943 Sisli Piisilä 
944 Kaisa Vierimaa 
945 Hanna Savisaari 
946 Sinikka Keski-Kasari Eräpirkat 

Miehet 6 km kunto:

961 Aimo Toivo 
962 Jouni Nummela 
963 Anssi Järvelä 
964 Jorma Salminen 
965 Tami Pohjonen s. 2005 Nouski 

Naiset 6 km kunto:

971 Kirsi Lähteenmäki                                        
972 Tuula Ranne Hämeenkyrö 
973 Helena Kajaala-Ylikoski Metsäpirtin Raikas 
974 Jaana Järvelä 

Perhelenkki 6 km:

991 Konsta Salonen s. 2011 
       Saila Huurinainen

992 Veera ja Juhani Hakala  








iknv-net