iknv.fi

Ilmoittautuneet

3h sarja:

Nro Partion nimi Jäsenet  Emit

Olavi Ujanen  ja Jaakko Uusitalo Lainaemit¨

2 Riankeli Raama Varpee Markku Vaskelainen, Sinikka Jatala ja Olli Jatala 190594

3 Loppusijoittajat Mikko Kesälä, Tiina Mäkelä ja Johanna Savunen 183494

4 NaSU Esa Tuokko ja Kari Virtanen 143530

5 Pehmeät Jänikset Teemu Mäkinen ja Tommi Falck 59471

6 Niemiset Markku Nieminen ja Mikko Nieminen 413311

7 Kangasala SK 10 Terttu ja Esko Jalanto 174647

8 Laitumen Likat Anja Mäkelä ja Mervi Salo 46350

9 Hungry Birds Hanna Niinimäki ja Sirpa Rauhala 181772

10 JAA MÄÄ VAI Atte Isolähteenmäki ja Teemu Oksanen 161557

11 Tornion Partiolaiset Tero Hihnala ja Heikki Hihnala 74603

12 Mallikurssilaiset Jouni Mähönen ja Pekka Itävuo 83804

13 Heiska-Jugend Panu Heiska ja Samu Heiska 191437

14 KoVa team Olli Koski ja Mikko Vainio 157956

15 Johanna Olli ja Henna Mustikkamäki 191468

16 Johanna Leino ja Outi Seppä -

17 Pasi Laurila ja Mika Anttila 114205

18 Dagaz Marja Jokela ja Jari Jokela 152091

19 Viimeiset pirkkalaiset II Koskinen Tapani ja Hyvärinen Vesa 153127

20 Kalapeli Siina Simola, Joni Köykkä, Aino Simola ja Leea Simola 83460

21 Eränaali Laura Salminen ja Mikko Petäjämäki 177230

22 Veli Mäen Säätiö Antti Korkeakangas ja Harri Lehtimäki 183311

23 Spice Girls Minna Konttila ja Heli Ketola 156764

24 Saloisten Reipas Timo Pyhtilä, Kristiina Pyhtilä, Maarit Tuominen ja Petri Tuominen 83972

25 Sienestäjät Anna-Reetta Reunanen ja Atte Reunanen 146001

26 TiiPii Jani Jauhiainen, Jussi Seppälä ja Pasi Reunanen 16955

27 TYKPR 1 126894

28 TYKPR 2 120264

29 TYKPR 3 126871

30 TYKPR 4 120267

31 TYKPR 5 Ilari Köykkä, Tuulikki Mattila 408809 

2h sarja:

Nro Partion nimi Jäsenet Emit

101 Pärnäset Päivi ja Tuomas Pärnänen 411776

102 KURI Annina Kurppa ja Joanna Rintala 159789

103 Ripeät Rusakot Antti Valorinta ja Sari Valorinta 152889

104 Koovee Johanna Leinonen ja Kimmo Viertola 128266

105 RogMen Mika Valorinta ja Jouni Simola 184772

106 RogGirls Reea Simola ja Rosa Simola 184770

107 K2 Riitta Mähönen ja Kalevi Korpela 179785 

108 Kolmen kopla Mikko Eerola, Vili Mähönen ja Eetu Pohja 138299

109 Koivut katveessa Mika Koivu, Heli Koivu ja Juho Koivu 168188

110 Ewon Topedot Juho Walinen, Anssi Parkkinen ja Henri Solismaa 410757

111 Waliskat Päivi Walinen ja Anna Walinen Lainaemit

112 Salainen ainesosa Miia Kokkonen, Poika Isokoski ja Heli Leppikangas 178307

113 Telemark Team Ørn  Katja Koskinen ja Tommi Koskinen  143970

114 Kalevan hiipuva toivo Minna Takala, Janne Takala ja Nina Latva 188561

115 VALIVALI Venla Pirhonen, Kirsi Välimaa ja Jari Välimaa 135922

116 Punatilkut Sipariassa Veera Haavisto ja Päivi Haavisto 190939

117 Dirty Seven 1 Janne Konttila ja Akseli Konttila 46852

118 Team Nousukausi Ville Sundelin, Heikki Reijonen ja Jarkko Koivumäki 142346

119 Liikunnan ilo Lauri Naskali ja Liisa Naskali 128136

120 Pummipojat Eemi Konttila ja Lauri Ketola 148704

121 Lippu halkee Akseli Ketola ja Juha Ketola 179282

122 Herrasmiessuunnistajat Henri Pöntinen ja Vesa Lainpelto 154150

123 misi Mikko Varonen ja Simo Turtiainen 166180

124 KASALO Kaisa Haanpää, Saara Yli-Hietanen ja Lotta Eerola 182257

(125) Madrog AA (kilpailun ulkopuolella)  Aki Koiranen ja Ari Niittylahti 407206

126 Team Otso Anu Seppälä, Annamari Nieminen ja Kari Sikkinen 153907

127 Kuurinniityn gurut Topias Uusitalo, Tero Uusitalo 412529

128 Lea Loukkalahti ja Pentti Hämäläinen 159841

129 Ikaalisten tytöt Anri Pohjonen ja Outi Borgenström 49765

130 Team Hevoskuuri.fi Marko Loukkalahti, Petri ikävalko 191998

131 Hiidenkadun Hurjat Teija Rauhala ja Kirre Palmi 177013

132 Oho! Silja ja Maija Yli-Hietanen 193924

133 Kiepin Kunto Kaisa Hankala ja Pasi Hankala 43628

134 "Trävät" kummit Tiina Isolähteenmäki ja Hanna Mäkelä 125883

135 Tyrwään Woima Saku ja Risto Metsälä 18882


iknv-net